Találatok száma: 32


Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 0,25m Grey

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 0,25m Grey

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 0,25m, Grey
Garancia: 12 hónap
220 Ft (nettó)
280 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Yellow

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Yellow

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 1m, Yellow
Garancia: 12 hónap
228 Ft (nettó)
290 Ft
Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 0,5m Grey

Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 0,5m Grey

CAT5e, SF-UTP, Patch Cable, 0,5m, Grey
Garancia: 12 hónap
240 Ft (nettó)
305 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Green

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Green

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 1m, Green
Garancia: 12 hónap
240 Ft (nettó)
305 Ft
Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 1m Grey

Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 1m Grey

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 1m, Grey
Garancia: 12 hónap
252 Ft (nettó)
320 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 0,25m Grey

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 0,25m Grey

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 0,25m, Grey
Garancia: 12 hónap
299 Ft (nettó)
380 Ft
Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 1m Grey

Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 1m Grey

CAT5e, SF-UTP, Patch Cable, 1m, Grey
Garancia: 12 hónap
299 Ft (nettó)
380 Ft
Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 2m Grey

Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 2m Grey

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 2m, Grey
Garancia: 12 hónap
331 Ft (nettó)
420 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Grey

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 1m Grey

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 1m, Grey
Garancia: 12 hónap
343 Ft (nettó)
435 Ft
Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 3m Black

Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 3m Black

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 3m, Black
Garancia: 12 hónap
425 Ft (nettó)
540 Ft
Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 2m Grey

Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 2m Grey

CAT5e, SF-UTP, Patch Cable, 2m, Grey
Garancia: 12 hónap
425 Ft (nettó)
540 Ft
Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 3m Grey

Digitus CAT5e F-UTP Patch Cable 3m Grey

CAT5e, F-UTP, Patch Cable, 3m, Grey
Garancia: 12 hónap
437 Ft (nettó)
555 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 1m Grey

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 1m Grey

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 1m, Grey
Garancia: 12 hónap
457 Ft (nettó)
580 Ft
Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 3m Grey

Digitus CAT5e SF-UTP Patch Cable 3m Grey

CAT5e, SF-UTP, Patch Cable, 3m, Grey
Garancia: 12 hónap
528 Ft (nettó)
670 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 2m Grey

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 2m Grey

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 2m, Grey
Garancia: 12 hónap
594 Ft (nettó)
755 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 3m Grey

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 3m Grey

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 3m, Grey
Garancia: 12 hónap
630 Ft (nettó)
800 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 3m Grey

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 3m Grey

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 3m, Grey
Garancia: 12 hónap
858 Ft (nettó)
1 090 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 1m Black

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 1m Black

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 1m, Black
Garancia: 12 hónap
1 028 Ft (nettó)
1 305 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 2m Black

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 2m Black

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 2m, Black
Garancia: 12 hónap
1 051 Ft (nettó)
1 335 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 5m Grey

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 5m Grey

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 5m, Grey
Garancia: 12 hónap
1 130 Ft (nettó)
1 435 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 7m Grey

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 7m Grey

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 7m, Grey
Garancia: 12 hónap
1 268 Ft (nettó)
1 610 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 7m Grey

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 7m Grey

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 7m, Grey
Garancia: 12 hónap
1 520 Ft (nettó)
1 930 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 10m Grey

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 10m Grey

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 10m, Grey
Garancia: 12 hónap
1 642 Ft (nettó)
2 085 Ft
Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 2m

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 2m

Garancia: 12 hónap
1 748 Ft (nettó)
2 220 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 10m Grey

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 10m Grey

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 10m, Grey
Garancia: 12 hónap
1 996 Ft (nettó)
2 535 Ft
Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 5m

Digitus Professional Fiber Optic Multimode Patch Cord 3mm LC/LC 5m

Garancia: 12 hónap
2 236 Ft (nettó)
2 840 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 15m Grey

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 15m Grey

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 15m, Grey
Garancia: 12 hónap
2 453 Ft (nettó)
3 115 Ft
Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 30m Grey

Digitus CAT6 U-UTP Patch Cable 30m Grey

CAT6, U-UTP, Patch Cable, 30m, Grey
Garancia: 12 hónap
4 594 Ft (nettó)
5 835 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 25m Grey

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 25m Grey

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 25m, Grey
Garancia: 12 hónap
4 677 Ft (nettó)
5 940 Ft
Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 30m Grey

Digitus CAT6 S-FTP Patch Cable 30m Grey

CAT6, S-FTP, Patch Cable, 30m, Grey
Garancia: 12 hónap
6 236 Ft (nettó)
7 920 Ft
^